ATC Mobile

 • +420553401610
 • +420725725114
 • atcmobile.cz
 • objednavky@atcmobile.cz
Previous
Next

Aligátor VS900 Senior černo-stříbrný + stolní nabíječka

Při koupi můžete získat zpět 48 Kč

 • Originální číslo: AVS900BS
 • EAN: 8595181157251
 • Původní cena: 1 750 Kč
 • Cena s DPH: 1 590 Kč
 • DPH: 21 %
 • Aligator VS900 Senior je první telefon pro seniory této značky s vysouvací slide konstrukcí. Je spolehlivý s kompaktním a lehkým tělem, velkým kontrastním displejem a s opravdu jednoduchým ovládáním. Díky jednoduchému ovládání je telefon opravdu skvělou variantou komunikátoru pro seniory, kteří mohou mít problém s ovládáním dnešních chytrých smartphonů. Bohatá výbava, nabíjecí stojánek v balení, SOS locator a další funkce jsou samozřejmostí.

  Vysouvací konstrukce
  VS900 je vybaven praktickým systémem otevírání „slide“, kdy odsunete horní část přístroje s displejem a základními tlačítky a otevře se vám tak velká a přehledná klávesnice. Složený je kompaktní, takže nezabírá místo a ve vysunuté stavu se pohodlně ovládá. Má příjemný tvar, který se dobře drží v dlani a k dispozici jsou dvě barevné varianty - červená v kombinaci se stříbrnou a černá, rovněž v kombinaci se stříbrnou.

  Jednoduché ovládání
  Aligator VS900 Senior se velmi jednoduše ovládá díky velkému, dobře čitelnému displeji o velikosti 2.8“ a pohodlné vysouvací klávesnici s oddělenými tlačítky. Po vysunutí klávesnice se telefon téměř dvakrát zvětší a promění se ve velmi pohodlný přístroj s obrovským displejem.

  SOS Locator
  Telefon je vybaven extra SOS záchranným tlačítkem, které po stisku odešle automatickou SMS přednastaveným kontaktům, ve které zobrazí polohu telefonu na mapě. Tato funkce tak dá ihned vědět nejbližším osobám, kde se daná osoba nachází a že potřebuje jejich pomoc. SOS funkce lze také využít opačným způsobem, a to tak, že předem odsouhlasené osoby si mohou pomocí SMS vyžádat informace o poloze majitele telefonu.

  Skvělá výdrž
  Telefon vás také mile překvapí svou dlouhou výdrží, kdy na jedno nabití spolehlivě vydrží fungovat v pohotovostním režimu až 8 dní. Vaši blízcí tak budou neustále na dosah. Když se pak telefon vybije, jednoduše se usadí do nabíjecího stojánku a je to. Stojánek je také součástí balení.

  Klíčové vlastnosti
  Spolehlivý telefon s vysouvací "slide" konstrukcí a opravdu jednoduchým ovládáním určený především pro seniory. Telefon disponuje velkým barevným 2.8“ displejem s rozlišením 240 x 320 bodů a pohodlnou klávesnicí s oddělenými tlačítky. Skvělou funkcí tohoto telefonu je SOS záchranné tlačítko, které po jeho stisknutí informuje předem stanovené osoby (až 5 osob) SMS zprávou o poloze majitele telefonu. Funkce funguje i naopak – tzn. předem stanovené osoby si mohou vyžádat SMS zprávou informace o poloze svých bližních. Kapacita Li-Ion baterie má kapacitu 1000 mAh. Paměť telefonu pro 200 kontaktů a pro 50 SMS zpráv. Podpora microSD karet. Dual SIM. Konektor microUSB a 3,5 mm jack konektor. Funkce telefonu: budík, kalkulačka, svítilna, FM rádio, podpora SIM toolkit, Bluetooth, fotoaparát VGA, přehrávání hudby, videa.V balení je spolu s telefonem také nabíjecí stojánek.

K produktu doporučujeme