ATC Mobile

 • +420553401610
 • +420725725114
 • atcmobile.cz
 • objednavky@atcmobile.cz
Previous
Next
 • 3 990 Kč

  s DPH

 • DJI-OSMOM2B_1.jpg
 • DJI-OSMOM2B_2.jpg

DJI OSMO Mobile 2 - ruční stabilizátor pro mobilní telefony, černý

Při koupi můžete získat zpět 100 Kč

 • Originální číslo: DJI0660
 • EAN: 6958265162312
 • Původní cena:
 • Cena s DPH: 3 990 Kč
 • DPH: 21 %
 • Využívejte aktivního propojení s chytrým telefonem přes Bluetooth pro využití všech funkcí - aktivní sledování pohybu, časosběr, časosběr v pohybu, zpomalené záběry, ovládání plynulého zoomu při nahrávání a další. Díky USB rozhraní můžete napájet telefon akumulátorem stabilizátoru a prodloužit tak znatelně dobu nahrávání nebo streamování. Baterie vydrží až 15 hodin provozu. Je vyroben z kompozitního materiálu.

  Odhalte větší svět s panoramatickými záběry
  Při vašich dobrodružstvích často narazíte na úchvatnou krajinu a ohromující architekturu. Prožívejte znovu tyto okamžiky s panoramatickými snímky ve vysokém rozlišení. Osmo Mobile 2 se automaticky nastaví polohu k zachycení několika fotografií a potom je spojuje, aby se vytvořil celistvý snímek. Můžete také nastavit smartphone do režimu na šířku nebo na výšku, což vám nabízí ideální možnosti pro každý snímek.  Využívejte pokročilé nástroje:
  - Timelapse - klasický časosběr na místě
  - Motionlapse - časosběr s pohybem gimbalu
  - Hyperlapse - časosběr v pohybu s plynulým efektem
  - Slow-mo - zpomalené záběry
  - Zoom Control - ovládání zoomu v telefonu

  Stabilní a jemné pohyby
  Osmo Mobile 2 byl postaven na natáčení na cestách. Stačí vybrat předmět a ActiveTrack jej bude sledovat,pomocí vestavěných snímačů a plynulého motoru k zajištění stability. Ať už to jsou malé vibrace ze skateboardu nebo intenzivnější nestabilita při skákání, tento stabilizátor pro chytrý telefon zůstává plynulý.

  Pohyby bez rozmazání. Akční záběry bez otřesů a chvění. Perfektní video i když se pohybujete. Díky vyspělým
  technologiím navrženým speciálně ke stabilizaci bez ohledu na pohyb vám DJI OSMO MOBILE 2 pomáhá zaznamenat videa a fotografie jako nikdy předtím. Změňte svůj mobilní telefon na dokonale stabilizovanou kameru, nebo fotoaparát. DJI OSMO MOBILE 2 vám pomáhá tvořit s větší svobodou a své zážitky můžete okamžitě sdílet se svými přáteli.

  Osmo Mobile 2 je ruční stabilizátor kamery chytrého telefonu pro vypravěče, kterým může být každý z nás. Ať už je vaše vášeň jakákoliv, kdekoliv na světe a kdykoliv se cítíte inspirováni, můžete takový okmažik zachytit filmovými pohyby s neuvěřitelnou lehkostí. Lehká konstrukce, inteligentní funkce a baterie s dlouhou výdrží, Osmo Mobile 2 vám umožní sdílet svůj příběh.

  Nové vylepšené funkce:
  - ActiveTrack
  - Motionlapse
  - Zoom Control
  - Čas v pohybu

  Přetvořte každodenní záležitosti v úchvatné momenty pomocí funkce Timelapse. Natočte kvetoucí rostliny a plující mraky a zaznamenejte jejich pohyby do stabilního záběru. Pro dosažení dynamičtějšího efektu použijte funkci Motionlapse, která vám umožní pohybovat kamerou a zároveň pořizovat plynulé video.

  Filmové řízení zoomu
  Zabudovaný zoom posuvník umožní začínajícím filmařům ovládat kameru chytrého telefonu přímo z rukojeti a vytvářet tak plynulý filmový efekt. Můžete vytvářet dokonce kolejnicový zoom – efekt který mohou vytvořit pouze profesionální filmové ateliéry.

  Odhalte větší svět s panoramaty
  Cesta za dobrodružstvím nám umožňuje narazit na dechberoucí krajiny. Zpestřete tyto momenty panoramaty s vysokým rozlišením. Osmo Mobile 2 se automaticky posouvá a zachycuje tak sérii snímků, které poté složí do bezešvého obrazu. Chytrý telefon lze také přepnout do režimu na výšku nebo na šířku a dosáhnout tak ideálního nastavení pro danou fotografii.

  Hodiny živého přenosu
  Vysílejte živě! Baterie s výdrží až 15 hodin může zároveň nabíjet váš telefon a vy tak můžete vysílat celé hodiny živě. S režimem Beautify navíc budete před kamerou vypadat celou dobu skvěle.

  Lehké a přenosné
  Teď můžete se svým příběhem kamkoliv. Osmo Mobile 2 je vyrobeno z kompozitních materiálů s vysokou pevností a váží tak pouhých 485g, perfektní pro celodenní používání. Upravená konstrukce navíc umožňuje Osmo Mobile 2 kompaktněji složit a snadno jej přenášet. Pohybujte se, natáčejte a sdílejte s Osmo Mobile 2.  Obsah balení:
  Stabilizátor Osmo Mobile 2
  Nabíjecí kabel


  Podporované systémy a zařízení

  DJI GO pro iOS v3.1.28:
  Vyžaduje iOS 10.0 nebo novější. Kompatibilní s iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhoneX.

  DJI GO pro Android v3.1.27:
  Vyžaduje Android 4.4 nebo novější.Kompatibilní s Samsung Note 8, Samsung Note 5, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S6, Huawei Mate 10, Huawei Mate 9, Huawei V10, Huawei P10 Plus, Huawei P10, Huawei P9, Huawei P9 Plus, Huawei NOVA 2, Huawei Honor 9, Mi 6, Mi Note 3, Oppo R9m, HTC U-3w, LG V20, Nexus 6 Plus, Google Pixel XL 2, Google Pixel XL, Nut Pro 2.

  Podpora dalších dostupných zařízení je ve fázi testování a jejich vývoj pokračuje.

K produktu doporučujeme