ATC Mobile

 • +420553401610
 • +420725725114
 • atcmobile.cz
 • objednavky@atcmobile.cz
Previous
Next

Mobiola GAIA + výměna LCD zdarma, záruka 3 roky

Při koupi můžete získat zpět 121 Kč

 • Originální číslo: MS55L1
 • EAN: 8595657400065
 • Původní cena: 3 998 Kč
 • Cena s DPH: 3 090 Kč
 • DPH: 21 %
 • Mobiola GAIA - perfektní chytrý telefon s velkým 5,5" displejem a extrémně velkou výdrží
  Budete příjemně překvapeni nejen výkonem a odladěným systémem, který GAIA nabízí, ale i spolehlivostí, zárukou 36m a výměnou rozbitého displeje ZDARMA.

  Více o prodloužené záruce a výměně LCD ZDARMA se dozvíte více ZDE.

  VELKÁ VÝDRŽ A VYBAVA
  GAIA je vybavena vestavěnou extra silnou baterií o kapacitě 5000 mAh, která dává záruku celodenního surfování, hraní her, komunikace a činností na sociálních síťích.
  Nový duální 13Mpx foťák pak přidá fotografiím další rozměr. Celkový bezproblémový chod GAIA zajišťuje spolehlivá výbava s dobrým výkonem.

  ORIGINÁLNÍ ANDROID 7
  Nemusíte mít obavy. Mobiola v GAIA přináší originální verzi operačního systému Android 7 včetně licence GMS.

  ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
  Ke GAIA přinášíme originální příslušenství, a to temperované ochranné sklo, zadní silikonový kryt a oblíbené pouzdro typu kniha, které je ručně vyrobeno u nás v ČESKU.

  Parametry GAIA
  - Kvalitní 5,5" FullHD IPS displej (1920x1080 pix)
  - 2GB RAM a 16GB interní pamět, microSD do 64GB
  - Rychlý internet 4G (LTE), DualSIM, WiFi, GPS...
  - Čtyřjádrový procesor MediaTek MT6737T (1,5 GHz)
  - Duální zadní kamera, 2 x 13 Mpx, přední 5 Mpx
  - Extra silná baterie 5000 mAh Li-Pol
  - Čtečka otisku prstů
  - Notifikační LED
  - Nový Android 7 Nougat s licencí GMS


  - záruka 24 + rozšířená 12 měsíců. Celkem tedy 36 měsíců. Více o prodloužené záruce zde.

  Rozměry: 157 x 77 x 9.3 mm
  Hmotnost: 184g

  Obsah balení:
  Mobiola GAIA, nabíječka, baterie, datový kabel, návod

  Záruční a pozáruční servis pro výrobky Mobiola zajištuje v CZ a SK ATC Mobile a tak vám můžeme mimo jiné garantovat profesionální a rychlý servis kdykoli po prodeji včetně poradenství.

  Mobiola u chytrých telefonů nabízí výměnu rozbitého displeje ZDARMA. Pokud se vám stane nehoda a budete cht využít akce na jeho výměnu, postupujte podle níže uvedených pravidel:

  Nárok na výměnu displeje (případně dotykového panelu) zdarma lze uplatnit v prvním roce po zakoupení vašeho chytrého telefonu (nutno doložit servisu doklad o koupi). Zasílaný telefon nesmí vykazovat další známky poškození (vnik kapaliny, poškozeny jiné komponenty kromě LCD modulu nebo dotykového panelu).

  Telefon musí být chráněn originálním ochranným sklem Mobiola od samotné koupě či max. 14 dnů po koupi. Skutečnost se prokazuje dokladem o koupi, kde bude uveden jak nákup telefonu, jeho IMEI , tak i samotné ochranné sklo, případně samostatné sklo s datem prodeje max. do 14 dnů od koupě telefonu. ź Spolu s doklady zaslat do autorizovaného servisu ATC Mobile na vlastní náklady.

  Servis ATC Mobile provede diagnosku stavu výrobku a provede na náklady výrobce opravu v případě, že zařízení bude splňovat nastavené podmínky. Provedená oprava je registrována jako pozáruční na náklady výrobce, nikoli jako odstranění vady v záruční době dle OZ. ź Po opravě je výrobek zpět zaslán na náklady příjemce (dopravné + dobírka 130 Kč s DPH pro CZ, pro SK 6 €).

  Bonus ve formě výměny LCD zdarma je poskytován do vyčerpání zásob náhradních dílů. V případě jejich nedostupnos nebude oprava provedena a držitel voucheru získává 50% slevu na nákup nového modelu Mobiola. Při využi této slevy zůstává rozbité zařízení v servisním středisku.

  Pokud máte nejasnos, neváhejte a kontaktujte nás např. na email servis_mobiola@atcmobile.cz