facebook style=

Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

Tlačítkové telefony

Aligátor VS900 Senior černo-stříbrný + stolní nabíječka

Dostupnost Skladem u nás
KódALIG-VS900BS
ZnačkaAligátor
Záruka24 měsíců
Originální čísloAVS900BS
EAN8595181157251
Prodejní cena1 290 Kč
včetně DPH
Základní cena s DPH1 750 Kč
×
Pojištění poškození a odcizení
Aligator VS900 Senior je první telefon pro seniory této značky s vysouvací slide konstrukcí. Je spolehlivý s kompaktním a lehkým tělem, velkým kontrastním displejem a s opravdu jednoduchým ovládáním. Díky jednoduchému ovládání je telefon opravdu skvělou variantou komunikátoru pro seniory, kteří mohou mít problém s ovládáním dnešních chytrých smartphonů. Bohatá výbava, nabíjecí stojánek v balení, SOS locator a další funkce jsou samozřejmostí.

Vysouvací konstrukce
VS900 je vybaven praktickým systémem otevírání „slide“, kdy odsunete horní část přístroje s displejem a základními tlačítky a otevře se vám tak velká a přehledná klávesnice. Složený je kompaktní, takže nezabírá místo a ve vysunuté stavu se pohodlně ovládá. Má příjemný tvar, který se dobře drží v dlani a k dispozici jsou dvě barevné varianty - červená v kombinaci se stříbrnou a černá, rovněž v kombinaci se stříbrnou.

Jednoduché ovládání
Aligator VS900 Senior se velmi jednoduše ovládá díky velkému, dobře čitelnému displeji o velikosti 2.8“ a pohodlné vysouvací klávesnici s oddělenými tlačítky. Po vysunutí klávesnice se telefon téměř dvakrát zvětší a promění se ve velmi pohodlný přístroj s obrovským displejem.

SOS Locator
Telefon je vybaven extra SOS záchranným tlačítkem, které po stisku odešle automatickou SMS přednastaveným kontaktům, ve které zobrazí polohu telefonu na mapě. Tato funkce tak dá ihned vědět nejbližším osobám, kde se daná osoba nachází a že potřebuje jejich pomoc. SOS funkce lze také využít opačným způsobem, a to tak, že předem odsouhlasené osoby si mohou pomocí SMS vyžádat informace o poloze majitele telefonu.

Skvělá výdrž
Telefon vás také mile překvapí svou dlouhou výdrží, kdy na jedno nabití spolehlivě vydrží fungovat v pohotovostním režimu až 8 dní. Vaši blízcí tak budou neustále na dosah. Když se pak telefon vybije, jednoduše se usadí do nabíjecího stojánku a je to. Stojánek je také součástí balení.

Klíčové vlastnosti
Spolehlivý telefon s vysouvací "slide" konstrukcí a opravdu jednoduchým ovládáním určený především pro seniory. Telefon disponuje velkým barevným 2.8“ displejem s rozlišením 240 x 320 bodů a pohodlnou klávesnicí s oddělenými tlačítky. Skvělou funkcí tohoto telefonu je SOS záchranné tlačítko, které po jeho stisknutí informuje předem stanovené osoby (až 5 osob) SMS zprávou o poloze majitele telefonu. Funkce funguje i naopak – tzn. předem stanovené osoby si mohou vyžádat SMS zprávou informace o poloze svých bližních. Kapacita Li-Ion baterie má kapacitu 1000 mAh. Paměť telefonu pro 200 kontaktů a pro 50 SMS zpráv. Podpora microSD karet. Dual SIM. Konektor microUSB a 3,5 mm jack konektor. Funkce telefonu: budík, kalkulačka, svítilna, FM rádio, podpora SIM toolkit, Bluetooth, fotoaparát VGA, přehrávání hudby, videa.V balení je spolu s telefonem také nabíjecí stojánek.
Barvačerná, stříbrná
Nabíjení zařízenímicroUSB
KonektivitamicroUSB, microSD slot, FM rádio
KonstrukcedualSIM, tlačítková klasika, seniorský, vyjížděcí (Slide)
Operační systémostatní
Velikost displeje2,4

Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP