Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

Chytré senzory

Tesla Smart Sensor Window and Door

Dostupnost Ověřuje se skladová dostupnost
KódTS-SENDOOR
ZnačkaTesla smart
Záruka24 měsíců
Originální čísloTSL-SEN-DOOR
EAN8596115811096
Prodejní cena439 Kč
včetně DPH
×
Tesla Smart Sensor Window and Door
Tento senzor neustále snímá polohu oken i dveří a kdykoliv se děje něco podezřelého, okamžitě Vám o tom dá vědět. Vše si nastavíte v chytré aplikaci, kterou stáhnete do Vašeho telefonu či tabletu. Díky ní máte přehled o Vašem domě odkudkoli. Senzory Tesla jsou velice energeticky úsporné, na jednu baterii dokážou vydržet až 2 roky.

Mějte přehled odkudkoli
Všechno stojí na technologii ZigBee, která vzájemně propojuje chytrá zařízení v domácnosti. Tím pádem Vám neunikne nic, co se doma děje. Jakýkoli sebemenší pohyb senzory zaznamenají a okamžitě vám o něm dají vědět přímo do vašeho smartphonu či tabletu. Instalace aplikace vám zabere jen pár minut a samotná práce s ní není nijak složitá.

Stylové senzory, co se jen tak neunaví
Nejen designem dokážou tito moderní hlídači zaujmout. Impozantní je i jejich výdrž. Z jedné baterie dokážou plně fungovat až dlouhé dva roky. A když i přes velkou energetickou úspornost přece jen dojde k jejich vybití, sami si řeknou o výměnu baterie.

Google Home ani Amazon Alexa nejsou problém
Skrze ZigBee je možné propojit senzory s operačními systémy Android i iOS. Aplikace ovládající senzory si skvěle rozumí s inteligentními, osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. To jen ještě více usnadňuje práci v rámci Vaší chytré domácnosti.

Jen tak něco jej nenachytá
Nežádoucí změny, na které vás upozorní, detekují díky oddalování či přibližování dvou magneticky propojených částí. Systém těchto přístrojů je navíc tak propracovaný, že dokážou odhalit i to, když se někdo snaží o pouhou sabotáž.

Technické parametry:
Napájení: DC 3V (CR2032)
Výdrž baterie: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Bezdrátové připojení: ZigBee 2,4 GHz IEEE 802.15.4
Dosah RF v otevřené oblasti: > 60 m
Rádio frekvenční režim: Vysílá
LED: modrá
Maximální vyzářený výkon: 19 dBm
Pracovní teplota: -10 °C-40 °C
Pracovní prostředí: vnitřní
Bezpečnost: CE / ROHS
Aplikace: Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Ovládání produktů TESLA smart v aplikaci


TOP