Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

Bluetooth stereo

Huawei FreeBuds 4i - bluetooth stereo sluchátka černá

Dostupnost Ověřuje se skladová dostupnost
KódHUA-FB4iBK
ZnačkaHuawei
Záruka24 měsíců
Originální číslo55034192
EAN
Prodejní cena1 990 Kč
včetně DPH
×
Ponořte se do poslechu oblíbené hudby, sledování filmů nebo třeba hraní her, aniž byste se museli omezovat kabely. Huawei FreeBuds 4i jsou skutečně bezdrátová sluchátka s až 10hodinovou výdrží, která vám prostřednictvím funkce aktivního potlačení okolních ruchů (ANC) dopřejí klid i na rušných místech – například ve vlacích či v ulicích velkých měst.
Spolehnout se můžete i na prvotřídní kvalitu hovorů vzhledem k nasazení duálních mikrofonů nebo na oceňovaný režim Awareness, díky kterému nemusíte pro komunikaci s okolím vyjímat sluchátka z uší.

Klíčové vlastnosti:
- Výdrž až 10 hodin na nabití
- Funkce aktivního potlačení okolních ruchů
- Krásně kompaktní nabíjecí pouzdro
- Vysoká kvalita hovorů díky duálnímu mikrofonu
- Křišťálově čistý zvuk 10mm měničů
- Jejich funkce si prostě zamilujete!

Kompaktní rozměry
Pro nabíjení i skladování sluchátek v době nepoužívání slouží krásné oválné nabíjecí pouzdro s lesklým povrchem pro exkluzivní vzhled.

Skvělá ergonomie
FreeBuds 4i jsou navržena tak, aby vám příjemně seděla v uších i po dlouhých hodinách poslechu oblíbené hudby nebo sledování filmů a seriálů.

Technologie ANC
Sluchátka jsou vybavena speciálními senzory, které detekují okolní hluk. Ten dokážou vyrušit, abyste si mohli oblíbený obsah užívat nerušeně i na velmi rušných místech, jako je například vlak.

Duální mikrofon
Sluchátka zprostředkují i křišťálově čisté hovory prostřednictvím duálního mikrofonu s designem štěrbinového kanálu pro efektivní snížení okolních hluků. Dokonale rozumět každému slovu vám pak bude zásluhou technologie formování paprsku doplněné o umělou inteligenci.

Režim Awareness
Sluchátka vám umožní komunikovat s okolím, aniž byste je museli vyjmout z uší. Nabízí totiž oceňovaný režim Awareness.

Pozoruhodná výdrž
FreeBuds 4i přináší vynikající výdrž na nabití dosahující až 10 hodin. Obrovskou předností je také superrychlé nabíjení, kdy 10 minut nabájení přinese další 4 hodiny poslechu oblíbeného obsahu.

Detailní zvuk
Skvělý zvuk zajistí 10mm dynamický budič cívky doplněný o senzitivní polymerní kompozitní membránu. Výsledkem je vyvážený zvuk plný detailů, abyste si naplno užili hudbu, filmy, seriály i hraní.

Poslouchají na dotek
Na obou sluchátkách jsou kapacitní senzory pro rychlé a přesné ovládání dotyky. Umožní přijmout hovor, přehrávat hudbu i regulovat hlasitost prostřednictvím intuitivních gest.
Barvačerná


TOP