Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

Image

Vítejte v ATCMobile.cz,
velmi rádi budeme trvaleji spolupracovat i s vaší firmou. Vážíme si každého zákazníka, preferujeme individuální přístup a hlavně poprodejní péči.

Již více jak 20 let se mimo jiné specializujeme na prodej náhradních dílů, příslušenství a samotné opravy převážně mobilních telefonů a tabletů. Máme v nabídce špičkové displeje a originální díly pro iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei/Honor a dalších značek, které najdete na našem trhu. Pečlivě vybíráme dodavatele/výrobce a pregerujeme s nimi dlouhodobou spolupráci. I díky tomu jsou nabízené vysoké kvality se zajištěnou podporou.

Hledáte-li spolehlivého dodavatele kvalitních položek včetně podpory, pak jste zde správně. Jukněte třeba na špičkové displeje pro iPhone nebo třeba na články Jak Správně vyměnit displej na iPhone 12 nebo na Oprava hlášky "Nelze ověřit originální baterii" v iPhone. 

Budeme velmi rádi, pokud rozšíříte řady našich spokojených velkoobchodních zákazníků i VY.

Pro nastavení speciálních velkoobchodních cen pro Vás nás prosím kontaktujte nebo níže vyplňte formulář.  Budete mile překvapeni. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rádi budeme spolupracovat i s vámi.

Zanechte nám na Vás údaje s krátkou informací o vás a my se Vám brzy ozveme. 
Děkujeme a těšíme se na spolupráci

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Image

TOP