Potřebujte poradit? +420 725 725 114

Náramky

LENOVO fitness náramek WD06

Při koupi můžete získat zpět 44 Kč
Dostupnost Na objednávku
KódLEN-WD06BK
ZnačkaLenovo
Záruka24 měsíců
Originální číslo
EAN6970648210809
Prodejní cena885 Kč
včetně DPH
Pořiďte si společníka pro sportování a bude vás to bavit zase o trochu více! Fitness náramek Lenovo WD06 je tím pravým motivačním zázrakem!

Nepřetržité sledování tepové frekvence
Monitor fyzických aktivit a celkového zdravotního stavu
Analýza spánku
Baterie vydrží na jedno nabití až 7 dní
Upozornění na příchozí hovory, zprávy a notifikace jemným zavibrováním

Pohlídá vaše srdce
Užijte si nepřetržité sledování tepu! Informace o tepu vám pomohou hlavně při sportu. Náramek vám blikáním dá najevo, ve které zóně tepové frekvence se právě nacházíte. Vy tak můžete optimalizovat trénink svým potřebám - potřebám vašeho srdce!

Graf srdeční činnosti
Upozornění na překročení zdravé meze

Sportovní funkce
Věnujte se sportu naplno. Náramek Lenovo WD06 dokáže měřit sportovní aktivity, a navíc je vybaven krytím proti vodě – IP67. Vhodný tak je i pro vodní sporty, jako je například plavání. Své výsledky a naměřené hodnoty si později můžete zobrazit v přehledné aplikaci Lenovo Fit.
Běh venku
Jízda na kole
Chůze
Plavání v bazénu
Počet kroků
Zdolaná vzdálenost
Spálené kalorie

Klíčové vlastnosti
Stylový fitness náramek se spoustou zajímavých funkcí. Sleduje počet vašich kroků, ušlou vzdálenost, spálené kalorie i váš celkový zdravotní stav. Měří různé sporty, jako je běh, jízda na kole nebo chůze. Stupeň krytí IP67. Analýza spánku. Notifikace z mobilního telefonu. Aplikace Lenovo Fit. Nastavení cílů. Výdrž baterie až 7 dní, nabíjení bez kabelu. Barevný dotykový 0,96" TFT displej má vysoké rozlišení HD. Bluetooth 4.2 zajišťuje stabilní, rychlé a úsporné připojení. Hmotnost pouhých 31 gramů. Další funkce - stopky, budík, upozornění na příchozí hovory, oznámení o zprávách, oznámení kalendáře, oznámení aplikací, předpověď počasí, oznámení událostí, displej stavu baterie.

Barvačerná

Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP