facebook style=

Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

čtvrtek, 02 červenec 2020 16:01

Chytré hodinky G-Shock GBD-100

Casio G-Shock G-Squad GBD-100 jsou odolné a chytré sportovní hodinky, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí zabalených v moderním a účelném provedení. Právě kombinace funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, dělá z hodinek ideálního společníka pro sport a volný čas. Přináší např. notifikace, krokoměr, měření vzdálenosti a další chytré funkce. To vše při zachování odolnosti charakteristické pro značku G-SHOCK a extrémní výdrže baterie až 2 roky. GBD-100 jsou k dispozici ve 3 barevných variantách a za skvělé ceny mírně nad 4 tisíce Kč.

GBD-100-1

Image

GBD-100-1A7

Image

GBD-100-2

Image

Hodinky GBD-100 přinášeí data za uplynulý čas, vzdálenost, tempo a množství spálených kalorií. Nechybí jim Bluetooth a s ním související funkce jako jsou notifikace emailů, hovorů či SMS zpráv a nalezení telefonu. Dalšími užitečnými funkcemi jsou akcelerometr zobrazující průměrnou rychlost na stanovenou vzdálenost, krokoměr nebo funkce zobrazení světového času v přibližně 300 městech. Disponují i standardním vybavením jako jsou stopky, timer, budík, kompletní kalendář, duální čas a samozřejmostí je vyšší odolnost vůči nárazům, otřesům a magnetickému poli.

Vodotěsnost 200 metrů umožňuje uživatelům kromě plavání také potápění a pohodlné nošení hodinek zajišťuje uretanový řemínek s trnovou sponou. Digitální LED displej je chráněn minerálním sklem odolným proti poškrábání.

Hlavní funkce a vlastnosti GBD-100

Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP