facebook style=
pondělí, 31 srpen 2020 11:58

Špičkové displeje iPhone NCC FIT

Image

Řada našich zákazníků již zná, preferuje i nakupuje špičkové náhradní displeje pro iPhone ve vysoké kvalitě a velmi zajímavé ceně. V nabídce máme více sérií, jako např. NCC FIT, NCC INCELL či pro novější modely Original Material.

V tomto článku vám podrobněji představíme nejprodávanější řadu NCC FIT včetně hlavních předností a parametrů. Řada NCC FIT aktuálně obsahuje nové displeje pro modely od iPhone 6 do 8 Plus.

Stálým partnerům, servisům apod. nabízíme na náhradní díly speciální ceny. Kontaktujte nás prosím pro další podrobnosti.

Hlavní výhody displejů řady NCC FIT oproti jiným displejům:

  • stejná tloušťka jako originál
  • perfektně sedí do těla telefonu
  • úžasné barevné podání
  • perfektní reakce dotyku
  • nezahřívá se při trvalém používání 
  • dotykový IC je 1:1 k originálnímu
  • konektor připojení LCD ve vysokém (OEM) standardu (snadno se nepoškodí)
Image

Velký pozorovací úhel 360° řady NCC FIT

I při pohledu z jiných úhlů na displej zůstavá sytost barvy nezměněna. Jinými slovy displeje NCC FIT přináší jeden z největších pozorovacích úhlů.

Image

Úžasné podání barev

Displeje řady NCC FIT díky své speciální technologii vám umožní neskutečný zážitek díky jedinečnému barevnému podání. Dosahuje 98% NTCS barevného rozsahu DCI-P3 barevného gamutu a tak ostatní výrobce nechává výrazně za sebou.

Image

Ovládání i s rozbitým dotykem

Díky speciální technologii lze iPhone ovládat i v případě prasklého dotykového skla na displeji.

Image

Další výhody NCC FIT

NCC FIT displeje používají 3M ESR technologii podsvitu, která pomáhá zachovat správné barvy a nedeformuje je. Dále jsou tyto displeje dobře čitelné i přes sluneční brýle, mají speciální povrchovou úpravu předního skla a stejně velký IC Touch jako originální displej.

Image

Podpora originální funkce True Tone

NCC FIT displeje pro iPhone 8, iPhone 8 Plus navíc také podporují nativní funkci True Tone. Pro její aktivaci je potřeba vhodný programátor.

Image

Specifikace displejů NCC FIT

V tabulce níže naleznete detailní parametry NCC FIT displejů

Image
Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP