facebook style=

Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

neděle, 11 říjen 2020 12:02

Představujeme Realme 7 Pro

Představujeme nový model značky Realme a to hodně zajímavý Realme 7 Pro, který nabízí vyváženou výbavu se skvělou cenouZaujme hlavně velmi výkonným nabíjením, které dokáže nabít baterii z 0 % na 50 % za 12 minut! Pozornost si zaslouží i kvalitní fotoaparát, vysoký výkon či moderní design.

Realme 7 Pro bude v prodeji od 13.10 a pro první z vás je připraven dárek v podobě Fitness náramku Realme v ceně 690 Kč.

Objednat můžete přímo ZDE.

Image
Image

Pro rychlost

Realme posunulo hranice dál a používá 65 W SuperDart nabíjení, které je ultra rychlé, a přitom nedochází k nadměrnému zahřívání. Vyzkoušejte si jaké to je nabít telefon už za pul hodiny! A pokud nemáte ani těch 30 minut, Realme 7 Pro umožňuje nabít 50 % baterie za 12 minut. A to je rychlost, která je výjimečná.

Pro výkon

Herní profík ve vaší ruce. Výkon byl svěřen osvědčenému procesoru Qualcomm Snapdragon 720G s osmi jádry. Procesor v sobě má grafický čip Adreno 618, který poskytuje realistické a plynulé vykreslení grafiky. Milovníci mobilního hraní si přijdou na své. „G“ v názvu procesoru znamená gaming, česky hraní.

Image

Pro displej

K výkonnému procesoru a grafice je nutností kvalitní displej, který vám dokáže zprostředkovat úchvatný obraz, ať už budete dělat cokoliv. Připravte se na 6,4“ Super AMOLED displej s 98 % NTSC barevnou škálou. Jednoduše, displej je prostě bomba! Navíc s integrovanou čtečkou otisků prstů, takže o zabezpečení je stylově postaráno.

Image

Pro kamera

Hranice se neustále posouvají. Nová soustava čtyř fotoaparátu v podání Realme 7 Pro s hlavním objektivem o 64 Mpx umožňuje pořizovat ostřejší a jasnější obrázky. Každý objektiv má svoji funkci, kterou plní s grácií a umožní vám vytvořit nezapomenutelné portrétní snímky nebo nádhernou fotografie krajiny se superširokoúhlým objektivem. Už jste někdy zkoušeli fotit věci opravdu zblízka? Že ne? Tak teď je čas to změnit. Makro objektiv ostří už od 4 centimetrů. Objevíte tak nový svět pozoruhodných detailů, kterých si jinak ani nevšimnete.

Image

32 Mpx Selfie kamera

Přední fotoaparát se dočkat nejvyššího rozlišení u Realme. Plných 32Mpx je připraven zachytit vaši krásu v ještě jasnějším světle. AI umí zkrášlit fotografii a vytvořit tak ty nejkrásnější selfie fotky.

Image
Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP