facebook style=

Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

středa, 14 duben 2021 13:38

Nová TOP řada displejů pro iPhone

Představujeme novou revoluční řadu náhradních displejů pro telefony iPhone NCC OG (Original) 

Jedná se aktuálně o jednu z nejkvalitnějších řad displejů v druhovýrobě a minimálně s 99% jsou všechny vlastnosti a parametry jako o originálního s prvovýroby. Při jejich výrobě se používají originální materiály jako displej, IC či dotykový panel (sklo). Nejsou zde žádné známé problémy s kompatibilitou.

U displejů pro řadu iPhone 11 je zde, narozdíl od displejů jiných řad a výrobců, vyřešen problém s vyskakovací hláškou o neoriginálním displeji.

V neposlední řade stojí za zmínku i rozšířená záruka výrobce pro naše velkoobchodní partnery (servisní centra).

 

Jako originál

Řada displejů NCC OG (Original) přináší stejné parametry jako originální displeje z prvovýroby. Můžete očekávat Super Retina OLED, stejné rozlišení, podání barev, pozorovací úhel nebo jas. To vše za velmi atraktivní cenu.

V detailu poznáte kvalitu

Při zaměření na detaily displeje poznáte jeho pravou kvalitu. Řada displejů NCC OG (Original) se jimi vyznačuje. Je to o originálních materiálech, technologii a preciznosti výroby a též i o výstupní kontrole.

Na kvalitě instalace záleží

 

Kvalita samotného displeje je pouze část úspěchu.

Pro zajištění té nejlepší uživatelskou zkušenost je nutná i jeho profesionální výměna. Proto ke každému displeji NCC OG automaticky v balení najdete i originální voděodolné lepení displeje.

Lepení můžete zakoupit i samostatně v sekci Náhradní díly / Lepení / Apple

Velmi dopručujeme používat nové lepení při každém rozebrání/složení zařízení.

Kvalitní a bezpečné balení

Samozřejmostí prémiové řady NCC OG displejů je i balení. Než ale dojde k zabalení,  je každý LCD důkladně testován. Balení je bezpečné, zároveň praktické. U každého kusu pak najdete i originální voděodolné lepení displeje k rámu pro profesionální instalaci.

Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP