Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

sobota, 04 červen 2022 14:36

Levný iPhone by Renewd®

Hledáte špičkový iPhone a nechcete za něj platit plnou cenu?
Pak pro Vás máme skvělou zprávu. Představujeme zařízení od Renewd®! Zajímá vás, jak můžete ušetřit, když se rozhodnete pro iPhone od Renewd®

Ukážeme vám výhody zařízení Renewd® ve srovnání s novým zařízením. A hlavně nic neriskujete! Prohlédněte si aktuální nabídku.

Image
Image

Kosmetická kontrola
Naše zařízení jsou důkladně kontrolována certifikovanými odborníky. Pouze zařízení s minimálními stopami používání jsou dostatečně dobrá na to, aby skončila zásilce od Renewd®.

Kontrola funkčnosti
U dílů se kontroluje jejich pravost a u zařízení Renewd® se kontroluje 83 klíčových vlastností. Například reproduktory, Bluetooth, Wifi a citlivost dotykového displeje. Po dokončení kontroly se zařízení aktualizují na nejnovější verzi systému iOS.

Kapacita baterie
Baterie se testuje různými způsoby, které zahrnují počet nabíjecích cyklů, špičkový výkon, chemické stáří atd. Každá baterie prochází přísnými zkouškami pomocí softwaru výrobce, a proto je v nejlepším možném stavu.

Certifikát renovace
Modely iPhone, iPad a MacBook Renewd® jsou označeny certifikátem Refurbished. To znamená, že kontroly musí splňovat přísné požadavky. Proto vám Renewd® vždy nabízí nákup v prvotřídní kvalitě! Vždy jako nové.

Záruka
Je něco v nepořádku s jedním z vašich zařízení Renewd®? Pak můžete po dobu 2 let využívat bezplatnou službu vyzvednutí a vrácení v celé Evropské unii! Tuto dohodu mohou využít i naši firemní zákazníci.

Balení
Obal dodávaný se zařízením Renewd® je vyroben z odpovědných materiálů. Použitá lepenka a papír mají certifikát FSC. To znamená, že pochází z odpovědně obhospodařovaných lesů. Navíc je to málo plastu, které je použito k uchycení zařízení Renewd® iPhone, z recyklovaného materiálu.

100% originální součásti
„Originální“ výrobci jsou velmi přísní, pokud jde o udržitelnost. Od svých partnerů vyžadují, aby dodržovali přísné podmínky a vyráběli díly odpovědným způsobem. Protože používáme stejné originální díly, můžeme využívat stejné udržitelné dodavatelské řetězce jako tito výrobci a snižovat tak emise.

Výrobky Renewd žijí svým druhým životem, takže mohou mít na těle a/nebo na displeji drobné stopy po používání. Na první pohled to skoro nepoznáte.

Image
Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP