facebook style=

Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

úterý, 09 únor 2021 18:50

Prémiové baterie pro iPhone

Kvalitní baterie je základem dobrého fungování jakéhokoli zařízení iPhone nevyjímaje. A víte, že špatná či stará baterie může výrazně ovlivnit nejen výdrž, ale taky rychlost (výkon procesoru)? ANO! je to tak. Proto je velmi důležité stavu baterie věnovat pozornost a též ji nechat včas vyměnit. A zde je pointa tohoto článku. Na trhu je nespočet baterií určených pro iPhone, avšak jak si vybrat správně?

Jednou z nejlepších voleb jsou baterie Zero Cycle, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou důkladně testovány, udávaná kapacita je skutečná, disponují všemi potřebnými certifikáty apod.

A právě o nových špičkových bateriích Zero Cycle pro iPhone je tento článek.

Baterii vám ve vašem iPhone odborně a rychle vymění i naše profesionální servisní středisko.

Stálým partnerům jsou tyto prémiové baterie k dispozici za velkoobchodní ceny. Podrobněji v sekci Velkoobchod.

9 inteligentních ochran pro vaši bezpečnost

Všechny prémiové baterie Zero Cycle disponují 9 ochrannými funkcemi pro zajištění bezproblémového provozu a nabíjení samotného zařízení a taky bezpečnosti uživatele.

Patří mezi ně:
Přepěťová ochrana, Ochrana proti zkratu, Ochrana před nadměrným vybitím, Výstupní přepěťová ochrana, Ochrana proti vybití při vysokých a též i nízkých teplotách, Ochrana při nabíjení při vysokých i nízkých teplotách, Ochrana proti vlhkosti a horku. 

Skutečná kapacita

Díky vysoké kvalitě článků a procesu výroby je uváděná kapacita baterií opravdu skutečná a srovnatelná s původními originálními bateriemi.

Níže v tomto článku je publikována tabulka parametrů baterií Zero Cycle včetně kapacit a jejich srovnání s originálními bateriemi.

Velmi nízká spotřeba

Baterie Zero Cycle jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby jejich samotná spotřeba byla extrémně nízká, což zajistí delší životnost samotné baterie jak celkově tak s ohledem výdrže na jedno nabití.

Konkrétně je spotřeba baterie v režimu spánku (Sleep Mode) menší než 60uA.

Zobrazení kondice baterie

Všechny prémiové baterie Zero Cycle pro modely do verze iPhone X včetně automaticky podporují nativní funkci v menu telefonu: Kondice baterie tak jako původní originální baterie.

U modelů od verze iPhone Xr, Xs až do řady 11 je aktuálně nutná její úprava. Tomuto problému se podrobně věnujeme v samostaném článku Oprava hlášky „Nelze ověřit originální baterii" v iPhone

Rychlost x kvalita baterie

Kvalita baterie významně krom samotné výdrže ovlivňuje i výkon (rychlost) zařízení.

Pokud má zařízení menší výdrž či vnímáte jeho zpomalení, je ten pravý čas na výměnu baterie.

Rozhodně se nevyplatí čekat déle (může způsobit poškození zařízení).

Technické parametry

Nemáme co tajit.

Tabulka níže přináší všechny důležité hodnoty a parametry našich baterií Zero Cycle.

Image

Certifikace

Naše prémiové baterie Zero Cycle jsou samozřejmě certifikovány dle požadovaných norem

Image
Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP