Poradíme, pomůžeme. Volejte: +420 553 401 610

pátek, 27 srpen 2021 08:58

Podpora TrueTone u displejů iPhone 12

Jak asi všichní víte, u telefonů řady iPhone 12 se automaticky zablokuje funkce TrueTone po výměně displeje a to dokonce i v případě, že použijete jiný originální displej. U předchozích řad je na tento problém již dlouho řešení, u řady 12 byla doposud jediná možnost a to velmi náročná, přesunutí IC modulu.

A to až DOPOSUD! Nyní je k dispozici výrazně lepší řešení.

Představujeme nový programátor TrueTone pro řadu 12, pomocí kterého po výměně LCD funkci TrueTone znovu můžete zapnout.

Upozornění: Tento nový programátor lze použít výhradně s našimi exkluzivními displeji NCC INCELL pro řadu 12. Níže v článku se dozvíte, jak nový NCC programátor používat.

NCC INCELL displeje jsou vyrobeny revoluční technologií o které se dozvíte v samostatném článku.

 

Image

Krok 1

Demontáž původního displeje.
Jak správně postupovat při demontáži disleje se dozvíte v našem již publikovaném článku "Jak správně vyměnit displej na iPhone 12"

Krok 2

Instalace baterie do programátoru a a jeho zapnutí

Krok 3

Načtení původních dat

Připojte původní originální displej k programátoru a stiskněte tlačítko S1 pro načtení dat. Jakmile se rozsvítí statusová dioda, vyčkejte na 1 pípnutí. Jakmile LED zhasne, načtení dat proběhlo v úspěšně a nyní můžete původní displej odpojit.

Krok 4

Zápis dat do nového LCD

Připojte k programátoru nový NCC INCELL displej a stihněte tlačítko S2 pro zápis datJakmile se rozsvítí statusová LED, vyčkejte do 1 pípnutí. Když statusová LED zhasne, zápis dat proběhl správně a můžete opatrně nový NCC INCELL displej odpojit od programátoru

Krok 5

Montáž nového displeje 

Nyní správně připojte takto naprogramovaný NCC INCELL displej k zařízení a vyzkoušejte, zda je fukce TrueTone k dispozici. Po té dle již zmiňovaného článku dokončete finální montáž displeje.

Poznámka

Pokud by čtení či zapisování dat bylo neúspěšné, bzučák bude pípat v intervalech a stavová LED bude blikat. V takovém případě vyměňte displej a zkuste postup znovu.

Značky v nabídce
Spolupracujeme

TOP